Contact familievertrouwenspersoon

Contact opnemen

Contact opnemen

pdf

Familie en andere naastbetrokkenen kunnen kosteloos, rechtstreeks en zonder verwijsbrief van de huisarts een beroep doen op de FVP. Ook is er geen toestemming nodig van de patiënt of betreffende PsyQ-vestiging. Als je prijs stelt op persoonlijk contact, plannen we desgewenst een gesprek bij jou thuis, bij een vestiging van PsyQ, of op een neutrale plek.

Contactpersoon per vestiging

Hier vind je de familievertrouwenspersonen van de verschillende PsyQ-vestigingen:

Alkmaar Myrna Seekles

M.Seekles@lsfvp.nl

06-51639737
Almere Joke van der Veer j.vanderveer@lsfvp.nl
06 52 59 47 56
Amsterdam Centrum-West Olga Khaiboulov o.khaiboulov@lsfvp.nl
06 11053178
Amsterdam-Oost Olga Khaiboulov o.khaiboulov@lsfvp.nl
06 11053178
Apeldoorn Christiaan Verweij

c.verweij@familievertrouwenspersonen.nl
06 15 57 29 07
(ma t/m vrij)

Arnhem Lucia Leijten

l.leijten@familievertrouwenspersonen.nl
06 52 59 47 56
(maandag, dinsdag woensdag en om en om op de donderdag)

Breda

Chris de Haas

c.dehaas@lsfvp.nl
06 53 24 29 20
Den Bosch

Chris de Haas

c.dehaas@lsfvp.nl
06 53 24 29 20
Den Haag-Centrum Wim van Lierop w.vanlierop@lsfvp.nl
06 55 45 94 49
Den Haag-Noord Wim van Lierop w.vanlierop@lsfvp.nl
06 55 45 94 49
Eindhoven Chris de Haas c.dehaas@lsfvp.nl
06 53 24 29 20
Emmen Paula Liewes

p.liewes@familievertrouwenspersonen.nl

06 18 02 97 15

(ma-ochtend, di, do en vr)

Enschede Janneke Roozeboom

j.roozeboom@familievertrouwenspersonen.nl
06 29 48 58 21

Goes Ina de Bruijn i.debruijn@lsfvp.nl
06 53 16 65 33
Groningen José van Voorthuizen j.vanvoorthuizen@familievertrouwenspersonen.nl
06 29 47 65 46
Heerlen Truus Bijker t.bijker@lsfvp.nl
06 11 15 11 32
Hilversum Jacqueline Rodenburg

j.rodenburg@familievertrouwenspersonen.nl
06 53 34 85 55
06 31 04 46 10
(ma, di, do en vrij)

Leiden

Wim van Lierop

w.vanlierop@lsfvp.nl
06 55 45 94 49

Maastricht Truus Bijker t.bijker@lsfvp.nl
06 11 15 11 32
Middelburg Ina de Bruijn i.debruijn@lsfvp.nl
06 53 16 65 33
Nijmegen Chris de Haas c.dehaas@lsfvp.nl
06 53 24 29 20
Purmerend Myrna Seekles m.seekles@lsfvp.nl
06 51 63 97 37
Roermond Chris de Haas c.dehaas@lsfvp.nl
06 53 24 29 20
Rotterdam-Centrum

Peter Brakel

 

Pim Stumpe

p.brakel@lsfvp.nl
06 25 32 26 05
p.stumpe@lsfvp.nl

06 21 14 95 10
Rotterdam-Kralingen

Peter Brakel

 

Pim Stumpe

p.brakel@lsfvp.nl

06 25 32 26 05

p.stumpe@lsfvp.nl

06 21 14 95 10
Rotterdam-Zuid

Peter Brakel

 

Pim Stumpe

p.brakel@lsfvp.nl
06 25 32 26 05
p.stumpe@lsfvp.nl

06 21 14 95 10
Spijkenisse

Peter Brakel

 

Pim Stumpe

p.brakel@lsfvp.nl
06 25 32 26 05
p.stumpe@lsfvp.nl

06 21 14 95 10
Tilburg Chris de Haas c.dehaas@lsfvp.nl
06 53 24 29 20
Utrecht Jacqueline Rodenburg j.rodenburg@lsfvp.nl
06 53 34 85 55
Venlo Chris de Haas c.dehaas@lsfvp.nl
06 53 24 29 20
Zaandam Myrna Seekles m.seekles@lsfvp.nl
06 51 63 97 37
Zoetermeer Wim van Lierop w.vanlierop@lsfvp.nl
06 55 45 94 49
Zwolle Janneke Roozeboom j.roozeboom@familievertrouwenspersonen.nl
06 29 48 58 21