Contact familievertrouwenspersoon

Contact opnemen

Contact opnemen

pdf

Familie en andere naastbetrokkenen kunnen kosteloos, rechtstreeks en zonder verwijsbrief van de huisarts een beroep doen op de FVP. Ook is er geen toestemming nodig van de patiënt of betreffende PsyQ-vestiging. Als je prijs stelt op persoonlijk contact, plannen we desgewenst een gesprek bij jou thuis, bij een vestiging van PsyQ, of op een neutrale plek.

Contactpersoon per vestiging

Hier vind je de familievertrouwenspersonen van de verschillende PsyQ-vestigingen:

Almere Joke van der Veer j.vanderveer@lsfvp.nl
06 52 59 47 56
Amsterdam Centrum-West Olga Khaiboulov o.khaiboulov@lsfvp.nl
06 11053178
Amsterdam-Oost Olga Khaiboulov o.khaiboulov@lsfvp.nl
06 11053178
Apeldoorn Jettie Zijlstra j.zijlstra@lsfvp.nl
06 51 03 01 35
Arnhem Jettie Zijlstra j.zijlstra@lsfvp.nl
06 51 03 01 35
Arnhem Ellen de Leijer e.deleijer@lsfvp.nl
06 51 63 97 37
Breda

Chris de Haas

c.dehaas@lsfvp.nl
06 53 24 29 20
Den Bosch

Chris de Haas

c.dehaas@lsfvp.nl
06 53 24 29 20
Den Haag-Centrum Wim van Lierop w.vanlierop@lsfvp.nl
06 55 45 94 49
Den Haag-Noord Wim van Lierop w.vanlierop@lsfvp.nl
06 55 45 94 49
Eindhoven Chris de Haas c.dehaas@lsfvp.nl
06 53 24 29 20
Emmen Jettie Zijlstra j.zijlstra@lsfvp.nl
06 51 03 01 35
Enschede Jettie Zijlstra j.zijlstra@lsfvp.nl
06 51 03 01 35
Goes Liset Bartels l.bartels@lsfvp.nl
06 53 16 65 33
Groningen Jettie Zijlstra j.zijlstra@lsfvp.nl
06 51 03 01 35
Heerlen Truus Bijker t.bijker@lsfvp.nl
06 11 15 11 32
Hilversum Jettie Zijlstra j.zijlstra@lsfvp.nl
06 51 03 01 35
Leiden

Wim van Lierop

Wim van Lierop

Maastricht Truus Bijker t.bijker@lsfvp.nl
06 11 15 11 32
Middelburg Liset Bartels l.bartels@lsfvp.nl
06 53 16 65 33
Nijmegen Chris de Haas c.dehaas@lsfvp.nl
06 53 24 29 20
Purmerend Ellen de Leijer e.deleijer@lsfvp.nl
06 51 63 97 37
Roermond Chris de Haas c.dehaas@lsfvp.nl
06 53 24 29 20
Rotterdam-Centrum

Peter Brakel

Els Dietvorst

p.brakel@lsfvp.nl

06 25 32 26 05

e.dietvorst@lsfvp.nl

06 15 66 76 90
Rotterdam-Kralingen

Peter Brakel

Els Dietvorst

p.brakel@lsfvp.nl

06 25 32 26 05

e.dietvorst@lsfvp.nl

06 15 66 76 90
Rotterdam-Zuid

Peter Brakel

Els Dietvorst

p.brakel@lsfvp.nl

06 25 32 26 05

e.dietvorst@lsfvp.nl

06 15 66 76 90
Spijkenisse

Peter Brakel

Els Dietvorst

p.brakel@lsfvp.nl

06 25 32 26 05

e.dietvorst@lsfvp.nl

06 15 66 76 90
Tilburg Chris de Haas c.dehaas@lsfvp.nl
06 53 24 29 20
Utrecht Jacqueline Rodenburg j.rodenburg@lsfvp.nl
06 53 34 85 55
Venlo Chris de Haas c.dehaas@lsfvp.nl
06 53 24 29 20
Zaandam Ellen de Leijer e.deleijer@lsfvp.nl
06 51 63 97 37
Zoetermeer Wim van Lierop w.vanlierop@lsfvp.nl
06 55 45 94 49
Zwolle Jettie Zijlstra j.zijlstra@lsfvp.nl
06 51 03 01 35